Elżbieta Garlacz-Janicka

Witam serdecznie

Witam Państwa serdecznie na stronie mojego Gabinetu Terapeutyczno-Seksuologicznego, który mieści się w Radomiu. To dyskretne miejsce, gdzie w komfortowych warunkach, w atmosferze akceptacji i zrozumienia możemy porozmawiać o jednej z najbardziej intymnych sfer życia – o seksualności.

Jestem terapeutką i seksuologiem. Pracuję z ludźmi po to, by potrafili budować lub naprawiać relacje, wzmacniać swoje związki, czuć się w pełni wartościowymi partnerami, by potrafili wyrażać swoje potrzeby i wzajemnie je akceptować. Zachęcam do poprawy jakości życia.

Prowadzę spotkania indywidualne, terapię par i małżeństw. Udzielam konsultacji i porad. Spotykam się i rozmawiam z rodzicami, których niepokoi nietypowe zachowanie dzieci – w różnych okresach ich rozwoju. Pracuję z rodzinami, także tymi w kryzysie – nad budowaniem poczucia bezpieczeństwa, własnej wartości oraz szacunku dla wyborów i podejmowanych decyzji innych jej członków. Korzystam z doświadczenia i wiedzy innych specjalistów – lekarzy, terapeutów, psychologów oraz pedagogów.

Współpraca ta pozwala mi kompleksowo spojrzeć na problem, dostrzec jego złożoność i szukać najlepszych rozwiązań. Zajmuję się profilaktyką oraz edukacją w zakresie zdrowia psychoseksualnego. Prowadzę szkolenia i wykłady z seksuologii.

Zapraszam do współpracy!

Newsletter

W podziękowaniu za zapis do newsletter otrzymasz ode mnie w prezencie mojego pierwszego e - booka:

„LGBTQ+ czyli zróżnicowany świat ludzkiej seksualności”.

Wyjaśniam w nim co oznaczają poszczególne literki w skrócie LGBTQ+ i staram się opowiedzieć o tym, jak bardzo świat jest kolorowy, niejednorodny i wymykający się wszelkim schematom. Bez polityki, agresji, oceniania.

Zapraszam Cię do lektury i podzielenia się ze mną swoją opinią 😊